Delfin - Pojemnościowe elektryczne ogrzewacze wody

Solidne i stylowe produkty wyposażenia łazienek i kuchni. Bezkompromisowa jakość i rozsądne ceny.


Bezciśnieniowe nadumywalkowe ogrzewacze Delfin

Ogrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe montowane nad umywalką to optymalne rozwiązanie dla systemów jednopunktowych (systemy decentralne zaopatrywania w ciepłą wodę użytkową). Ich montaż odbywa się bezpośrednio w punkcie poboru wody, co ogranicza straty ciepła związane z przesyłem ciepłej wody, a izolacja z polistyrenu zabezpiecza zmagazynowaną wodę przed szybkim wychłodzeniem. W urządzeniach tych zastosowano zbiorniki z tworzywa sztucznego unikając korozji. Produkty wyposażone są w grzałkę 1,5 kW.

Pobierz plik "deklaracja_zgodnoscielektryczne_ogrzewac.pdf"

Ogrzewacze nadumywalkowe i podumywalkowe Delfin Premium

Ogrzewacze podumywalkowe i nadumywalkowe Delfin Premium przeznaczone są do bieżącego przygotowania ciepłej wody użytkowej. Posiadają zbiornik emaliowany, anodę magnezową, zewnętrzną regulację temperatury, izolację termiczną z pianki poliuretanowej oraz potrójny system bezpieczeństwa. Moc grzałki w modelach o pojemności 10 l i 15 l to 1 200 W, a w modelu o pojemności 30 l  (dostępna tylko wersja nadumywalkowa)  – 1 500 W.

Ogrzewacze elektryczne Delfin Premium ze zbiornikiem emaliowanym

Ogrzewacze Delfin Premium ze zbiornikiem emaliowanym są przeznaczone do przygotowywania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Ich najważniejsze zalety to: duża wydajność ciepłej wody, zbiornik emaliowany, termostat z bipolarnym urządzeniem zabezpieczającym, powiększona anoda magnezowa, grzałka odporna na osadzanie się kamienia kotłowego, izolacja z grubej pianki poliuretanowej, napięcie znamionowe 230 V 50 Hz, moc znamionowa grzałki 1 800 W. Ogrzewacze dostępne są w wersjach ze zbiornikiem 50 l, 80 l i 100 l.

Ogrzewacze elektryczne Delfin

Ogrzewacze elektryczne Delfin służą do podgrzewania i buforowania ciepłej wody użytkowej. Wyposażone są w zbiornik z blachy emaliowanej (dostępne pojemności: 40 l, 60 l, 80 l, 100 l, 120 l), grzałkę rurową 1,5 kW oraz termostat. Produkty przystosowane są do montażu ściennego (uchwyty w kpl.) lub na innych odpowiednio wytrzymałych elementach konstrukcyjnych w pozycji pionowej. Maksymalne ciśnienie wody w zbiorniku to 0,6 MPa (6 bar).

Pobierz plik "delfin_ogrzewacz_elektryczny.pdf"

Pobierz plik "deklaracja_zgodnosci_elektryczne_podgrze.pdf"

Podgrzewacz wiszący Delfin okrągły, dwupłaszczowy

Wiszący, dwupłaszczowy podgrzewacz elektryczny Delfin z zawiesiem dedykowany jest do podgrzewania i buforowania ciepłej wody użytkowej. Jego obudowa z blachy. Produkt posiada izolację poliuretanową i dostępny jest w wersjach z grzałką o mocy znamionowej 1 500 W lub bez grzałki. Do wyboru ze zbiornikiem o pojemności 100 l, 120 l i 140 l.

Pobierz plik "podgrzewaczwodydelfindwuplaszczowydeklar.pdf"

Ogrzewacz elektryczny Delfin Plus

Ogrzewacze elektryczne Delfin Plus przeznaczone są do przygotowania i przechowywania ciepłej wody użytkowej dla potrzeb sanitarnych, socjalnych i gospodarczych. Produkt montowany jest w pozycji pionowej. Posiada wężownicę spiralną umożliwiającą podłączenie do niskotemperaturowego kotła wodnego dowolnego typu. Zbiornik z blachy emaliowanej dostępny jest w wersjach 80 l, 100 l, 140 l. Na wyposażeniu znajduje się grzałka o mocy 1,5 kW, zawór bezpieczeństwa, anoda magnezowa, termoregulator, ogranicznik temperatury i wężownicę spiralną.

Pobierz plik "delfin_ogrzewacz_elektryczny.pdf"

Podgrzewacz poziomy Delfin z pojedynczą i podwójną wężownicą, w izolacji z szarego styropianu

Podgrzewacz poziomy Delfin dostępny jest w wersjach z pojedynczą lub podwójną wężownicą. Przeznaczony jest do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jednorodzinnych, warsztatów itp. Posiada on izolację termiczną z szarego polistyrenu (styropianu), zbiornik ciśnieniowy z blachy stalowej pokrytej wysokotemperaturową emalią ceramiczną (pojemności 80 l, 100 l, 120 l, 140 l) oraz anodę magnezową o długiej żywotności chroniącą przed korozją. Omawiane podgrzewacze przystosowane są do zamontowania grzałki elektrycznej na korku 11/2″ (opcja). Parametry pracy ich zbiornika to: max. ciśnienie robocze – 0,6 MPa, max. temperatura robocza – 80 st. C, zaś parametry czynnika grzewczego to: max. ciśnienie robocze – 0,2 MPa, max. temperatura robocza – 100 st. C.

Pobierz plik "ogrzewaczdelfinulotkanowa.pdf"

Podgrzewacz poziomy dwupłaszczowy Delfin w izolacji z szarego styropianu

Podgrzewacze poziome dwupłaszczowe Delfindoskonale sprawdzą się do podgrzewania oraz przechowywania ciepłej wody użytkowej w warsztatach, domach jednorodzinnych czy mieszkaniach. Izolacja z szarego polistyrenu (styropianu) o grubości 40 mm zapewnia długie utrzymywanie odpowiedniej temperatury wody. Zbiornik ciśnieniowy (pojemności 80 l, 100 l, 120 l, 140 l) wykonany jest z blachy stalowej pokrytej wysokotemperatorową emalią ceramiczną, opasany płaszczem stalowym tworzącym wymiennik o dużej powierzchni grzewczej. Anoda magnezowa odpowiednio chroni go przed korozją. Podgrzewacz przystosowany jest do zamontowania grzałki elektrycznej na korku 11/2″. Parametry pracy ich zbiornika to: max. ciśnienie robocze – 0,6 MPa, max. temperatura robocza – 80 st. C, zaś parametry czynnika grzewczego to: max. ciśnienie robocze – 0,2 MPa, max. temperatura robocza – 100 st. C.

Pobierz plik "ogrzewaczdelfinulotkanowa.pdf"