Alatus - Armatura grzejnikowa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy markę ALATUS pod logiem, której oferować będziemy specjalnie dobrane produkty charakteryzujące się innowacyjną technologią, nowoczesnym desingem, przystępną ceną i wysoką jakością, za którą stoją renomowani producenci. Pozwoli to wyróżnić ją z pośród konkurencji. Z przekonaniem oddajemy w Wasze ręce produkty, który spełnią wszelkie wymagania.


Głowica termostatyczna

Głowica termostatyczna to grzejnikowy regulator temperatury o nowoczesnym, ergonomicznym kształcie. Pozwala utrzymać żądany komfort cieplny w pomieszczeniu uwzględniając jednocześnie zyski ciepła pochodzące z różnych źródeł, np. zyski ciepła od ludzi, nasłonecznienia. Ze względu na swoją konstrukcję gwarantuje łatwość utrzymania czystości, przez co jest niezastąpiona w pomieszczeniach szpitalnych, sanatoryjnych, szkolnych itp.

Pobierz plik "753461_alatus_05.pdf"

Zestaw termostatyczny

Termostatyczne zawory grzejnikowe Alatus przeznaczone są do grzejników bocznozasilanych montowanych w układach instalacji centralnego ogrzewania z wymuszonym obiegiem czynnika grzewczego o temperaturze nie przekraczającej 393K (120 stopni C) i różnicy ciśnień nie przekraczającej 0,06 MPa. Do zaworów należy stosować głowice Alatus.

Pobierz plik "753462_alatus_06.pdf"

Zestaw instalacyjny

Zestaw instalacyjny Alatus przeznaczony jest do grzejnika łazienkowego i dekoracyjnego dolno zasilanego o rozstawie króćców 50 mm.

Pobierz plik "753463_alatus_07.pdf"

Zestaw termostatyczny Vision

Zestaw zaworów grzejnikowych przeznaczony jest do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym. Zestaw składa się z zaworu termostatycznego z głowicą termostatyczną oraz z zaworu odcinającego.

Pobierz plik "ulotka_termostatyczny_vision.pdf"

Zestaw regulacyjny Vision

Zestaw zaworór grzejnikowych z pokrętłem ręcznym przeznaczone są do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systmie dwururowym. Zestaw składa się z zaworu grzejnikowego z pokrętłem ręcznym oraz z zaworu odcinającego. Za pomocą zaworu grzejnikowego z pokrętłem ręcznym, który montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego, możemy regulować ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika.

Pobierz plik "ulotka_regulacyjny_vision.pdf"

Zestaw Swing chrom

Zestaw intalacyjny serii SWING składa się z zaworu grzejnikowego z pokrętłem ręcznym oraz z zaworu odcinającego. Przeznaczone są do montażu na grzejniku (łazienkowym lub dekoracyjnym) centralnego ogrzewania w instalacji dwururowej po stronie przewodu zasilającego. Zawór regulacyjny posiada możliwość płynnej regulacji przepływu czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika.

Pobierz plik "ulotka_instalacyjny_swing_11.pdf"

Uniwersalny komplet do podłączenia grzejnika aluminiowego

Zestaw korków pozwala zamontować w dowolny sposób grzejnik aluminiowy.

Pobierz plik "ulotka_komplet_grzejmika1.pdf"

zestaw instalacyjny Alatus UNICO

Zestaw instalacyjny Alatus UNICO do grzejnika łazienkowego. Rozstaw rur zasilania i powrotu 50 mm. przyłącze do grzejnika z rurką nurnikową.Wykonanie: chrom ,biały Przyłącze kątowe prawe lub lewe z głowicą termostatyczną Alatus

Pobierz plik "zestaw_instalacyjny_unico_01.pdf"

zestaw regulacyjny UNICO

Zestaw regulacyjny Alatus UNICO do grzejnika łazienkowego. Rozstaw rur zasilania i powrotu 50 mm. przyłącze do grzejnika z rurką nurnikową.Wykonanie: chrom , Przyłącze kątowe prawe lub lewe

Pobierz plik "zestaw_regulacyjny_unico_01.pdf"

zestaw termostatyczny INTEGRA

Zawór grzejnikowy INTEGRA przeznaczony jest do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym. Korpus zaworu zintegrowany jest z trójnikiem umożliwiając podłączenie grzałki elektrycznej bezpośrednio przez zawór do grzejnika.

Zawór termostatyczny montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika

Pobierz plik "a_ulotka_instalacyjny_integra_012.pdf"

ogranicznik temperatury powrotu Alatus prosty

ogranicznik temperatury powrotu Alatus kątowy

Zestaw puszkowy ALATUS RTL