Alatus - Grzejniki płytowe i łazienkowe

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy markę ALATUS pod logiem, której oferować będziemy specjalnie dobrane produkty charakteryzujące się innowacyjną technologią, nowoczesnym desingem, przystępną ceną i wysoką jakością, za którą stoją renomowani producenci. Pozwoli to wyróżnić ją z pośród konkurencji. Z przekonaniem oddajemy w Wasze ręce produkty, który spełnią wszelkie wymagania.


Grzejnik łazienkowy

Grzejniki łazienkowe Alatus to Polski Produkt. Przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i usługowych oraz użyteczności publicznej. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje długoletnią trwałość produktu. Odznaczają się wysoką funkcjonalnością i oryginalnym wzornictwem.

Pobierz plik "753457_alatus_01.pdf"

Grzejnik łazienkowy

Grzejniki łazienkowe Alatus to Polski Produkt. Przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i usługowych oraz użyteczności publicznej. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje długoletnią trwałość produktu. Odznaczają się wysoką funkcjonalnością i oryginalnym wzornictwem. Posiadają ponadto możliwość podłączenia standardowego jak i na środku grzejnika.

Pobierz plik "753458_alatus_02.pdf"

Grzejnik stalowy

Grzejniki przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, użyteczności publicznej i uslugowych o normalnej wilgotności powietrza, w których nie występuje oddziaływanie środków korozyjnych.

Zastosowanie NANOCERAMIKI Bonderite NT-1 firmy Henkel w procesie przygotowania powierzchni w znaczący sposób poprawia, dzięki zastosowaniu nanocząsteczek - jakość powierzchni. Wiąże się to z poprawą przyczepności farby oraz zwiększeniu odporności antykorozyjnej w wyniku wytworzenia cienkiej, zwartej oraz równomiernej nieorganicznej powłoki, która jest bardziej odporna na pękanie i łuszczenie w stosunku do powłok fosforanowych.

Materiał : Stal niskowęglowa, walcowana na zimno wg normy PN-EN 442-1.
Maksymalna temperatura wody: 95 stopni C.
Maksymalne ciśnienie: 1,0 MPa.

Podstawowym kolorem grzejników ALATUS jest biały z wysokim połyskiem RAL 9003. Zastosowanie farb poliestrowych nie powoduje żółknięcia grzejnika, tak więc - biel pozostanie na długo bielą.
Każdy grzejnik pakowany jest w folię termokurczliwą z zabezpieczonymi krawędziami przed uszkodzeniem
i opakowany dodatkowo w folię pęcherzykową pełniącą dodatkową funkcję ochronną.

Grzejniki z podłączeniem dolnym typ V - fabrycznie są wyposażone we wkładkę zaworową Danfoss typu RA-N 013G7390. Grzejniki w zależności od typu posiadają wszystkie niezbędne elementy zapewniające ich prawidłowy montaż oraz funkcjonowanie.

Pobierz plik "alatus_kwiecien_2018print1.pdf"

Grzejnik łazienkowy Alatus P

Pobierz plik "aes2.pdf"