Delfin - Baterie

Solidne i stylowe produkty wyposażenia łazienek i kuchni. Bezkompromisowa jakość i rozsądne ceny.


Baterie Delfin Riso

Delfin Riso to baterie z głowicą ceramiczną 35 mm posiadające wykończenie chromowane. Te klasyczne rozwiązania dobrze odnajdą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Co ważne, baterie Riso są produktami atrakcyjnymi także pod względem cenowym, przez co zyskały sobie spore grono zadowolonych odbiorców. Do linii Riso należą baterie wannowe, umywalkowe (ścienne i stojące), zlewozmywakowe (ścienne i stojące), bidetowe oraz natryskowe.

Pobierz plik "delfin_riso.pdf"

Pobierz plik "deklaracja_zgodnosci_baterie_delfin_35_4.pdf"

Pobierz plik "bateriedelfinrisoistenodeklaracjazgodnos.pdf"

Baterie Delfin Steno

Baterie z serii Delfin Steno sprzedawane są wraz z kompletnym zestawem montażowym. Posiadają one regulator ceramiczny 40 mm oraz chromowane wykończenie.  Ich cena jest atrakcyjna, a jakość znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Linia Steno składa się z następujących produktów: baterie wannowe, baterie umywalkowe (ścienne, stojące i z wyciąganą rączką natrysku), baterie zlewozmywakowe (ścienne i stojące), baterie bidetowe, baterie natryskowe.

Pobierz plik "delfin_steno.pdf"

Pobierz plik "deklaracja_zgodnosci_baterie_delfin_35_4.pdf"

Pobierz plik "bateriedelfinrisoistenodeklaracjazgodnos.pdf"

Baterie Delfin Nivia

Szeroka gama modeli, klasyczne wzornictwo, niezawodna jakość – to najważniejsze cechy, które wyróżniają baterie z serii Delfin Nivia. Modele, które są dostępne w ramach wspomnianej linii, to: baterie wannowe, baterie umywalkowe ścienne oraz stojące,  baterie zlewozmywakowe ścienne oraz stojące, baterie bidetowe, baterie natryskowe i baterie zlewozmywakowe stojące z wysuwaną wylewką. Wszystkie one posiadają głowicę o średnicy 40 mm.

Pobierz plik "delfin_nivia.pdf"

Baterie Delfin Rivia

Klasyczny styl, ponadczasowy design oraz miękka linia to cechy dzięki którym produkty z serii Rivia bez problemu dopasują się do  łazienek i kuchni o spokojnym wystroju, pozostając z nimi w pełnej harmonii. Dzięki wysokiej jakości surowców oraz bezwzględnie przestrzeganym standardom produkcji Delfin Rivia daje gwarancję długiego, bezawaryjnego użytkowania. W ramach powyższej linii dostępne są baterie wannowe, natryskowe, umywalkowe oraz zlewozmywakowe. Wszystkie modele posiadają głowicę ceramiczną 35 mm i wykończenie chromowane. Na baterie Delfin Rivia dostępna jest pięcioletnia gwarancja producenta.

Pobierz plik "delfin_rivia.pdf"

Pobierz plik "bateriadelfinriviaumywalkowadeklaracjazg.jpg"

Pobierz plik "bateriadelfinriviaumywalkowasciennadekla.jpg"

Baterie Delfin Dali

Delfin Dali to seria jednouchwytowych baterii umywalkowych, bidetowych, wannowych, natryskowych i zlewozmywakowych (wersje z wylewką ruchomą oraz wyciąganą). Jej innowacyjne wzornictwo zostało oparte o połączenie wyrazistych kątów prostych z elementami zaokrąglonymi. Główne elementy baterii wykonano z mosiądzu, zaś wykończenie jest chromowane. Najważniejsze cechy powyższych produktów to: głowica – ceramiczna o średnicy 35 mm, przyłącze – elastyczne, 3/8, 40 cm, gwarancja – 5 lat.

Baterie Delfin P

Na linię baterii Delfin P składają się baterie wannowe, stojące i ścienne baterie umywalkowe, stojące i ścienne baterie zlewozmywakowe, baterie natryskowe oraz baterie bidetowe. Wszystkie one posiadają głowice o średnicy 35 mm i wykończenie chromowane. Ich klasa przepływu to A, a klasa akustyczna – II.

Baterie umywalkowe Delfin na podczerwień

Baterie umywalkowe Delfin na podczerwień można kupić w wersji z zasilaczem (transformator 9 V, kod: DEL A105AE) lub bateryjnej (baterie 9 V, kod: DEL A105AB). Przystosowane są one do podłączenia zimnej lub zmieszanej wody. Co ważne, istnieje możliwość zamontowania mieszacza ręcznego lub termostatycznego (np. pod umywalką w celu podłączenia wody ciepłej i zimnej). Elektronika posiada szeroki zakres możliwych regulacji przy pomocy pilota, m.in. zmianę zasięgu wykrycia czujnika, czasu wypływu wody, opóźnienia wykrycia przez czujnik czy włączenia i wyłączenia czujnika, a także tryb zabezpieczający. Maksymalna temperatura wody w powyższych bateriach to 70oC, zaś ciśnienie wody mieści się w zakresie 0,3-8,0 bar (4,0-116 PSI).

Baterie termostatyczne Delfin

Termostatyczne baterie Delfin dostępne są w wersji wannowej (z przełącznikiem wanna/prysznic) oraz natryskowej. Oba modele przeznaczone są do montażu naściennego, a ich wykończenie jest chromowane. W baterie wbudowano regulator termostatyczny oraz blokadę gorącej wody. Drugi z tych elementów jest ważny zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, gdyż zapobiega poparzeniom skóry najmłodszych użytkowników.

Pobierz plik "baterietermostatycznedelfindeklaracjazgo.pdf"

Baterie czasowe umywalkowe Delfin

Czasowe baterie umywalkowe marki Delfin przystosowane są do podłączenia jednego rodzaju wody (zimnej bądź wcześniej zmieszanej). Aby podłączyć do nich wodę ciepłą oraz zimną należy więc dodatkowo zamówić mieszacz podumywalkowy. Po naciśnięciu baterii uruchomiony zostaje wypływ wody, który trwa 6-8 sekund. Po tym czasie zawór samoczynnie zamyka się. Powyższe produkty wykonane są z mosiądzu i posiadają błyszczące, chromowane wykończenie. Rozmiar ich zaworu to 1/2”.

Bateria umywalkowa Delfin Rivia z obrotową wylewką