Keller - Nagrzewnice i akcesoria

Systemy instalacyjne dla profesjonalistów - wszystko co potrzebne do zamontowania kompletnych instalacji grzewczych i sanitarnych.


Nagrzewnice Keller Air

Nagrzewnice Keller Air przeznaczone są do ogrzewania i wentylacji hal przemysłowych, pawilonów handlowych, warsztatów i im podobnych obiektów o średniej i dużej kubaturze. Dzięki zastosowaniu zespołu wentylatora o niskim poborze mocy przy dużym zakresie regulacji i możliwości łączenia we wspólne układy regulacyjne nagrzewnice pozwalają osiągnąć pełną swobodę projektowania systemów grzewczo-wentylacyjnych w dowolnych obiektach. Zalety Keller Air to między innymi:

  • swoboda montażu we wszystkich płaszczyznach,
  • cicha praca urządzenia dzięki macie wytłumiającej,
  • wysoka wydajność przy niskim zużyciu prądu,
  • pełna regulacja parametrów – regulator ARW,
  • ruchome kierownice powietrza,
  • wersje I-rzędowa (KEL 150201) i II-rzędowa (KEL 150202),
  • europejska produkcja.

Pobierz plik "kellernagrzewnica.pdf"

Pobierz plik "deklaracja_zgodnosci_ce__nagrzewnica_kel.pdf"

Konsole montażowe Keller (KEL 150203)

Konsole montażowe Keller dedykowane sa do nagrzewnic Keller Air. Dzięki nim istnieje swoboda montażu nagrzewnicy we wszystkich płaszczyznach.

Regulatory obrotów Keller (KEL 150204)

Regulator obrotów ARW do nagrzewnic Keller AIR umożliwiają regulację strumienia powietrza poprzez wysterowanie obrotów wentylatora i dostosowanie wydatku do indywidualnego zapotrzebowania.
Wyposażony są w przycisk załączający z sygnalizacją pracy oraz pokrętło regulatora umożliwiające nastawienie jednej z pięciu prędkości pracy. Produkty wykonane są w II klasie izolacji oraz stopniu ochrony IP 30.

Termostaty pokojowe Keller do siłowników NC (KEL 650000)

Elektryczne termostaty pokojowe Keller służą do sterowania siłownikami NC. Umożliwiają one bezpośrednie lub pośrednie podłączenie siłowników. Regulują one temperaturę w pomieszczeniach za pośrednictwem zaworu ustawiającego przepływ czynnika grzewczego przez nagrzewnicę. Korekta temperatury rzeczywistej wykonywana jest za pomocą tarczy nastawnej.

Zawory strefowe 2-drogowe Keller z siłownikiem (KEL EXT-SW-E202V4C7)

Zawory dwudrogowe Keller z siłownikiem obrotowym włączają lub wyłączają dopływ wody do nagrzewnicy, w zależności od sygnału z termostatu. Ich napięcie znamionowe AC to 230 V, zas gwint wewnętrzny ma średnicę 3/4”. Produkty należą do typu NC (przy braku zasilania zawór jest zamknięty) i posiadają sterowanie otwórz/zamknij.